Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Muutused Stockholmi templis: <br>Bengt Höglund on kutsutud uueks templipresidendiks
 Uudised Eesti     
 

Bengt ja Inger Höglund

Muutused Stockholmi templis:
Bengt Höglund on kutsutud uueks templipresidendiks


Bengt Höglund, 70, Västerhaninge 2. kogudusest on kutsutud Stockholmi templi uueks presidendiks. Ta vahetab välja selles kutses Max M. Kimballi, kelle teenimisaeg on lõppemas. Õde Inger Höglund hakkab teenima templi matroonina.

Vend Höglund on hetkel 2. nõuandja templi presidentkonnas. Ta on varem teeninud koguduse juhataja, piiskopi ja misjonärina Rootsi misjonis. Ta on sündinud Stockholmis ja töötanud graafika vallas eraettevõtjana.

Õde Höglund on hetkel Stockholmi templi matrooni abiline. Ta on varem teeninud kirikus Abiühingu, Noorte Naiste ühingu juhatajana. Ta töötas varem koos oma abikaasaga nende ettevõttes. Ka õde Höglund on sündinud Stockholmis.

Höglundidel on neli last ja 17 lapselast.

Stockholmi templi tegevuses alates 01.09.2006 toimuvad muutused:

Helsingi templi kasutuselevõtu järel kuuluvad Stockholmi templipiirkonda järgmised kiriku üksused: Stockholmi vaikond, Stockholmi Lõuna vaikond, Oslo vaikond, Norra misjon ja Rootsi misjon.

Lahtioleku ajad muutuvad samast ajast alates järgnevalt:

- teisipäeviti ja reedeti kella 10.00 - 19.00 (viimase istungi algusaeg)
- kolmapäeviti ja neljapäeviti kella 10.00 - 15.00 (viimase istungi algusaeg)
- laupäeviti kella 8.00 - 12.00 (viimase istungi algusaeg)

Külalistemajas muudetakse selle kasutamist selliselt, et kasutuses on enam kahe-, kolme- ja neljainimese tube vastavalt siis vähem kuueinimese tube.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.