Uudised Eesti     
 

Loomaaias lehti riisumasEelmisel aastal tuli Tallinna 1. koguduse vanemate kvoorumil (meeste organisatsioon) mõte pakkuda Tallinna Loomaaiale abi lehtede riisumisel. Meie pakkumine võeti soojalt vastu. Saadud kogemus oli nii positiivne, et otsustasime sarnast abi pakkuda ka sel aastal. Seekord meid juba tunti ja pakutud abi võeti taas rõõmuga vastu.

Nii kogunesid 8 meest ja 3 last möödunud laupäeval, 27. oktoobril 2007, et ilusal sügispäeval värskes õhus veidike lehti koristada ja ligimese teenimisest heameelt tunda. Seekord anti meile auväärne võimalus korrastada loomaaia kontori ümbrust, mis asub Haabersti ringtee lähedal.

Mõnetunnise töö järel oli lehepuhurite bensiin otsas, enamus kilekotte lehti täis ning loomaaia kontori ümbrus palju vähem lehine. Kuid mis kõige tähtsam, kõigil oli süda soe ja sära silmis, et saime ligimesi ja ühiskonda teenida ning nii ilusat parki veel ilusamaks muuta.

Ühte ürituses osalejat kuuldi sama päeva õhtul nentivat: "Tõesti, täna oli ikka ideaalne laupäev. Ja seda eelkõige sellepärast, et saime looduses olla ja omakasupüüdmatult teenida."

PS. Eriliselt soovime tänada loomaaia heakorrateenistuse ülemat Hannes Maripuud, kes meile töö ja töövahendid muretses ning pärast ka mõnesid Loomaaia vaatamisväärsusi tutvustas.

Kennet Jõgi
Tallinna 1. koguduse juhataja

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.