Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Uus Päästjale pühendatud ingliskeelne kodulehekülg
 Uudised Eesti     
 

http://jesuschrist.lds.org

Uus Päästjale pühendatud ingliskeelne kodulehekülgKirik on loonud uue Päästjale keskenduva ingliskeelse kodulehekülje JesusChrist.lds.org. Edaspidi on seda kodulehte võimalik lugeda ka teistes keeltes.

Kodulehe külastajad leiavad sealt Päästja kohta informatsiooni, artikleid ning multimeedia esitlusi. Kodulehekülje kujundus ning sõnum peaks kavandatult peegeldama Päästja ning Tema Lepituse keskset kohta Kiriku õpetustes.

Kodulehekülje esialgne sisu kattub suures osas Kristusele keskendunud märtsikuise Liahoona materjaliga, kuid samas kasutatakse ära interneti multimeedia võimalusi.

Sellel koduleheküljel on ajakirja märtsinumbriga ühine eesmärk: aidata liikmetel paremini mõista Päästjat, saada või tugevdada tunnistust Tema jumalikkusest ja soovi järgida ning teenida Teda. See aitab liikmetel jagada oma teadmisi ning tunnistust Päästjast ka teistega.

Kuigi kodulehekülg hõlmab mitmeid erinevaid Päästjaga seotud põhimõtteid, keskendub see kolmele peamisele teemale: usk Jeesusesse Kristusesse, Tema elu ning teenimistöö ja tunnistused Temast.

Iseloomulikuks tunnuseks on sõnumid Esimese Presidentkonna ja Kaheteistkümne Apostli kvoorumi liikmetelt, kõigi Kiriku presidentidena teeninute tunnistused ja videod nagu nt „Finding Faith in Christ” (Usu leidmine Jeesuses Kristuses).

Külastajad saavad kasutada muusika- ning videomaterjale ning linke teiste seotud allikate leidmiseks. Kavas on jätkuvalt materjale lisada ning pakkuda infot, mis võib aidata igaühel ise rohkem Päästjast õppida. Kasutajad saavad internetis registreerudes tellida endale teavituse uute ja ajakohastatud materjalide kohta.

Eestikeelsel Kiriku kodulehel on võimalik lugeda märtsikuist Päästjale pühendatud Kiriku ajakirjanumbrit. Peagi on võimalik Kiriku kogudustes üle Eesti seda ajakirja ka paberkandjal näha ning lugeda.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.