Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - KAHETEISTKÜMNE KVOORUMI UUS LIIGE
 Uudised Eesti     
 

Vanem D. Todd Christofferson

KAHETEISTKÜMNE KVOORUMI UUS LIIGEVanem D. Todd Christofferson kutsuti ja teda toetati Kaheteistkümne Apostli Kvoorumi uueks apostliks Kiriku 178. kevadise üldkonverentsi esimesel istungil 5. aprillil.

Samal koosolekul näitasid Kiriku liikmed üle kogu maailma oma toetust veebruari alguses kutsutud uuele Kiriku Esimesele Presidentkonnale: president Thomas S. Monsonile ja tema nõuandjatele Henry B. Eyringule ja Dieter F. Uchtdorfile.

Vanem Christofferson teenis viimati seitsmekümnete juhatuses, kuhu ta kutsuti 1998. aastal, viis aastat peale seda, kui ta 48aastaselt oli kutsutud seitsmekümnete esimesse kvoorumisse 3. aprillil 1993. Enne kutsumist oli ta teeninud regionaalesindajana, vaia juhatajana, vaia juhataja nõuandjana ning piiskopina. Ta sai oma bakalaureuse kraadi BYU ülikoolist ja õigusteaduste rakendusdoktori kraadi Duke’i Ülikoolist. Ta on töötanud juriidika valdkonna juhtiva töötajana NationsBankCorp-s (praegune Bank of America) Põhja-Caroliina osariigis Charlottes; praktiseeriva juristina Washington D.C.-s, Tennessee ja Põhja-Carolina osariikides ja olnud vabatahtlik ettevõtte Affordable Housing of Nashville esimees. Ta sündis 24. jaanuaril 1945 Pleasant Groves, Utah osariigis. Tema vanemad on Paul V. ja Jeanne Swenson Chistofferson. Abikaasa Katherine Jacob Christoffersoniga on nad viie lapse vanemad.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.