Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Üleskutse
 Uudised Eesti     
 

Kallid kaaspühad Eestis!

2011. aastat alustades tunneme vajadust suurendada meie vaimsust ja avada südamed võimsamale Jumala ilmutusele. Probleemid ja proovilepanekud, millega puutume kokku indiviidide, perekondade, koguduste ja Eesti ringkonnana, nõuavad meilt elus rohkem vaimset jõudu. Mormoni Raamatu prohvetid kirjutasid meie jaoks inspireeritud nõuandeid praeguseks ajaks. Mormoni Raamatus on tõed ja juhatus, mis juhivad meid ja meie peresid. Mormoni Raamatus on võimsad õpetused ja tunnistused meie Päästjast Jeesusest Kristusest. Me lubame, et kui ühineme Mormoni Raamatu lugemiseks, avab see meile taeva aknad.  

Prohvet Gordon B. Hinckley lubas meile, et kui loeme Mormoni Raamatut, õnnistatakse meid suurema ligipääsuga Pühale Vaimule ning tugevamate tunnistustega Jeesusest Kristusest. Me lisame oma tunnistused, et need õnnistused on ikka veel saadaval ja võivad voolata meie ellu. Sellepärast kutsume igat liiget Eestis ühinema kõikide pühadega ja lugema läbi Mormoni Raamatu ajavahemikus 1. jaanuar kuni 30. aprill 2011. 1. mail 2011. aastal, kui saame kokku ringkonnakonverentsil, on meil suurem Issanda Püha Vaimu mõju ja tugevamad tunnistused Jeesusest Kristusest.  

Armastusega
Douglas Dance; Erki Kõiv
Ronald Jacques; Andres Menind
Matthew Sonntag; Eesti ringkonna juhatus
Balti misjoni juhatus

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.