Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Balti misjon saab uue juhataja
 Uudised Eesti     
 

Balti misjon saab uue juhatajaAlates 1. juulist 2011 hakkab Balti misjonit juhatama vanem Jeffrey G. Boswell. Ta vahetab välja praegu selles ametis teeniva vanem Douglas Leon Dance’i. Vanem Boswell ja tema abikaasa Shirley Sue Jensen Boswell on pärit Ameerika Ühendriikidest California osariigist Fresnost. Vanem Boswell vabastati hiljuti California Fresno Läänevaia juhataja ametist, kus ta teenis viimased üheksa aastat. Lisaks sellele on ta teeninud paljudes vaia ja koguduse kutsetes, teiste seas piiskopi ning vaia ja koguduse Noorte Meeste juhatajana. Noore mehena teenis vanem Boswell Samoa misjonil. Oma elukutselt on vanem Boswell advokaat. Ta on advokaadibüroo Kimble, MacMichael & Upton üks osanikest.
Õde Boswell on teeninud Californias Fresno templis ja paljudes Kiriku kutsetes, kaasa arvatud vaia ja koguduse Noorte Naiste juhatajana. Noore naisena oli ta oma vanematega kaasas, kui tema isa teenis misjoni juhatajana Põhja-Šotimaal ja Californias. Vend ja õde Boswellil on kolm tütart ja üks poeg.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.