Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Küünlavalgusõhtu Dennis Bramwell Neuenschwanderiga
 Uudised Eesti     
 

Küünlavalgusõhtu Dennis Bramwell Neuenschwanderiga


Laupäeval, 9. aprillil toimus Tallinnas küünlavalgusõhtu Seitsmekümnete Kvoorumi emeerituse Dennis Bramwell Neuenschwanderi ja tema abikaasa õde Neuenschwanderiga.

Koosoleku juhatas sisse õde Neuenschwander, kes rõhutas ülestähenduste pidamise tähtsust. Õde Neuenschwander ütles, et kuna Kirik Eestis on alles noor, oleme me teerajajad. Meie kogemustest lugemine toob meie järeltulijatele suurt kasu.

Vend Neuenschwander teenis 1987–1990 Kiriku Austria Idamisjoni juhatajana ning oli Issanda käepikenduseks Kiriku jõudmisel paljudesse Ida-Euroopa riikidesse. Hiljem teenis ta aastatel 1991–2009 seitsmekümnena, samuti on ta teeninud Ida-Euroopa piirkonna juhatajana. Küünlavalgusõhtul kõneles ka vend Neuenschwander meile ülestähenduste pidamistest. Ta ütles, et ülestähendused on väga tähtsad, sest neis on kirjas inimeste elu. Kuidas võib Kirik olla täiuslik, kui me ei tea Jumala tegemistest Eestis? Jumala tegemised Eestis on meie elu. Meie ülestähendused laovad vapruse, tunnistuse ja kogemuste vundamenti. Oma kõne lõpus palus vend Neuenscwander, et võtaksime ülestähenduste pidamise endale kohustuseks.

Koosoleku lõpetas Balti misjoni juhataja vend Dance. Ta kõrvutas ülestähenduste pidamist sammudega vastsadanud lumes. Ühel päeval loevad meie lapsed meie kogemustest ja püüavad astuda meie jälgedes. Ta kutsus meid oma mõtted, kogemused ja inspiratsiooni oma laste jaoks üles kirjutama, et saaksime jätta neile otsekui sammud lumme, mida mööda kõndida.  

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.