Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Kiriku uus veebileht otsib vabatahtlikke
 Uudised Eesti     
 

vineyard.lds.org

Kiriku uus veebileht otsib vabatahtlikke

Kiriku uus inglise keelne veebileht „Abiks viinamäel” (vineyard.lds.org) annab vabatahtlikele liikmetele kogu maailmas võimaluse Kiriku projektide juures abiks olla. Osalejad veedavad just nii palju või vähe aega, kui neile meeldib, interneti vahendusel eri tegevustes kaasa lüües.  Tuhandete teenimistegude tulemusena võib Kirik avaldada ja jagada kogu maailmas rohkem materjale.

„Abiks viinamäel” veebilehel on hetkel käsil järgmised projektid:

  • Kiriku väljaanded: vabatahtlikud kontrollivad Kiriku tekste, võrdlevad neid, sobitavad omavahel või märgistavad olemasolevates väljaannetes ära lehekülgede algused ja lõpud, valmistades nõnda Kiriku tekste ette maailmaga jagamiseks.
  • Kiriku multimeedia: liikmed saavad esitada Kirikule kasutamiseks pilte, tükeldada ja pealkirjastada videoklippe, kontrollida pisteliselt videofilmide kvaliteeti või lisada piltidele ja videotele võtmesõnu.
  • Tõlkimine: kui vabatahtlikud räägivad rohkem kui ühte keelt, on neil võimalik tõlkida tekste Kiriku väljaannete tarbeks.
  • Pereajalugu: vabatahtlikud panevad kirja ajaloolisi ülestähendusi, et teha need interneti vahendusel mõnes otsinguvormis kättesaadavaks.
Teie väiksed ja lihtsad teenimisteod aitavad Kiriku tööd edasi viia. Alustuseks külastage aadressi vineyard.lds.org (inglise keeles).

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.