Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Tallinna koguduse koor Järve haiglas
 Uudised Eesti     
 
Tallinna koguduse koor Järve haiglas
29.06.2005: TALLINN - Märt Baumer (press@jeesusekristusekirik.ee)

Tallinna koguduse koor esines 29. juunil Järve Haigla taastusravi osakonnas. Haigla patsiendid kuulasid huviga koori poolt esitatud kauneid vaimulikke laule. Lisaks vahetult kaasaelajatele kostsid koorilauljate hääled ka palatis voodis lebavate haigeteni. Kõlasid tuntud kirikulaulud nagu. "Mu Lunastaja elab tean" ja "Kas sa palvetad?" Kadi Kask ja Maila Chan laulsid koos laulu "Ma seisan Kristuse tunnistajana."

Tambet Schützi juhtimisel ja Ka Bo Chani kaasabil kohtub Tallinna koguduse koor iga nädal, et õppida koos kiriku laule. Kooris käivad paljud koguduse liikmed ja ka misjonärid. Lauldakse laule nii inglise kui eesti keeles. Selleks ürituseks harjutamiseks kogunes koor ka teisipäeva 28. juuni õhtul kus lauldi koos kuni kella üheksani ja siis jäid solistid ja kvartett sinna veel tunniks, et harjutada oma laule.

Ka sellisel hilisel tunnil kogunes neid kuulama väike hulk veel kogudusehoones viibivaid inimesi. Üks koori liikmetest, Kadi Kask, ütleb: „Mulle meeldib kooris laulda kuna laul toob nii palju rõõmu inimeste eludesse ja aitab neil tunda Jumala lähedust."

Ka Järve haiglas oli tunda Jumala vaimu ja võis näha rõõmu kuulajate silmades kui nad kuulasid laule Kristusest ja tema armastusest. On hea näha inimesi, kes võtavad ette ja teevad selliseid pealtnäha väikeseid asju, mis toovad õnnistusi nii paljudele.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.