Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Muudatused Eesti ringkonnas
 Uudised Eesti     
 

uus juhatus

Muudatused Eesti ringkonnas

Pühapäeval, 18. septembril kutsuti ametisse uus Eesti ringkonna juhatus. Balti misjonil rekordiliselt pikka aega - kaheksa aastat teeninud vend Erki Kõiv ja esimene nõuandja ringkonna juhatuses vend Andres Menind lähevad lühikeseks ajaks teenitud puhkusele ja nende asemel on kutsutud vastutavatele ametikohtadele juhataja Tarmo Lepp, esimese nõuandjana Matthew Crandall ja teise nõuandjana Aleksandr Timakov.

Juhataja Lepp on sündinud 1968. aastal Harjumaal Ohtu külas. Tema ja ta abikaasa Reeli Lepp on olnud abielus 23 aastat. Neil on tütar ja poeg, väimees ning tütretütar. Õde ja vend Lepp ristiti 1992. aastal. Nende abielu pitseeriti 1994. aastal Salt Lake City templis.
Juhataja Lepp on teeninud Kirikus väga erinevates ametites, sealhulgas:
1995-1998 Nõmme ja hiljem Tallinna koguduste juhatajana
Pärast Eesti ringkonna loomist 1998. aastal 1. nõuandjana ringkonna juhatuses
1999-2003 Eesti ringkonna juhatajana
2004-2010 1. nõuandjana Balti misjoni juhatuses kolme misjonijuhataja (Barr, Watterson ja Dance) ametiajal
Viimastel aastatel on juhataja Lepp teeninud Tallinna koguduse skaudijuhi, noorte meeste juhataja ja seminari õpetajana

Vend Crandall on sündinud 1983. aastal Ameerika Ühendriikides Iowa osariigis ja üleskasvanud Idaho osariigis. Ta sai ristitud 1991. aastal kaheksa-aastaselt. Praegu elab ta koos oma abikaasa Maris Crandalliga Tallinnas. Nad abiellusid 20. märtsil 2010 Helsingi templis.
Vend Crandall on teeninud Kirikus ringkonna asjurina, vanemate kvoorumi juhatajana, nõuandjana koguduse juhatuses, Pärnu harukoguduse juhina ja pühapäevakooli juhatajana. Aastatel 2002-2004 teenis vend Crandall Eestis põhimisjonil.

Vend Timakov on sündinud 1964. aastal. Ta ristiti 1997. aasta detsembris. Tema abikaasa on õde Margit Timakov. Nad abiellusid 1999. aastal ja neil on kaks tütart.
Vend Timakov on teeninud koguduse misjonitöö juhatajana, 2. nõuandjana koguduse juhatuses, Tartu koguduse juhatajana, 2. nõuandjana kahes Eesti ringkonna juhatuses, Tallinna koguduse juhatajana, Eesti ringkonna asjuri ja abiasjurina, seminari õpetajana ja pühapäevakooli õpetajana.

Lisaks muudatustele ringkonnas toimusid muudatused ka Balti misjoni juhatuses. Juhataja Boswelli nõuandjatena on asunud ametisse vend Aleksei Juur Eestist ja vend Denis Grinevicius Leedust.

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.