Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Ringkonna jõululäkitus
 Uudised Eesti     
 

Kallid vennad ja õed!

Kätte on jõudmas jõuluaeg. See on aeg, mil ka suur osa nendest, kes tavaliselt kirikus ei käi, mõtlevad Jeesusele Kristusele ja Tema evangeeliumile. Paljud inimesed osalevad Jõululaupäeval erinevate kirikute jumalateenistustel, mõned sellepärast, et nii on kombeks, teised selleks, et leida tõde nii Päästja kui ka ise enda taevase päritolu kohta.
Enamus meist on saanud ristitud tänu misjonäride tublile tööle. Paljud meie seast on aga kirikus tänu mõnele sõbrale või pereliikmele, kes meid kirikusse kutsus ja misjonäridele tutvustas. Oleme kuulnud palju imelisi lugusid sellest, kuidas inimesed on tänu sellele, et keegi neid kirikusse kutsus, saanud ristitud või siis hakanud taas üle pika aja kirikus käima.
Vennad ja õed, me esitame teile igaühele isikliku üleskutse – võtke igal detsembrikuu pühapäeval kirikusse tulles keegi endaga kaasa. Kutsuge kirikusse oma pereliikmed, sugulased, naabrid ja sõbrad ning need kiriku liikmed, kes ei ole ammu siin käinud. Aidake oma ligimestel õppida Jeesusest Kristusest, tunda Tema armastust ning osa saada Tema evangeeliumist. Teid on juhatatud Jumala Poja kirikusse ning teie olete valguseks ja teenäitajaks teistele.

Armastusega,

Eesti ringkonna juhatus
Tarmo Lepp
Matthew Crandall
Aleksandr Timakov

 

 

2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.