Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Misjonäride arvu hüppeline kasv ja uute misjonite loomine
 Uudised Eesti     
 

Misjonäride arvu hüppeline kasv ja uute misjonite loomine

Misjonäride arvu hüppeline kasv ja uute misjonite loomine Tuhanded noored potentsiaalsed misjonärid on reageerinud innukalt president Thomas S. Monsoni avaldusele 2012. a oktoobris, kus president teavitas Kiriku liikmeskonda põhimisjonäride vanusepiirangu alanemisest. Kuna misjonile plaanib minna üha enam noori, on Kirik otsustanud osade oma misjonite (hetkel 347) piire muuta, et moodustada 58 täiendavat misjonit.

Uued ja olemasolevad misjonid katavad ka edaspidi samu geograafilisi piirkondi. Uusi riike ja territooriume misjonitööks ei avata. Tänu uutele misjonitele kerkib misjonite arv Kirikus 405ni.

„Misjonäride vanusepiirangu muutmine on suurendanud tuhandete noorte teenimisvõimalusi ja nad on reageerinud sellele hämmastava usuga,” ütles vanem Russell M. Nelson, Misjonäride Täitevnõukogu esimees.

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku misjoniprogramm on üks tunnustest, mille poolest Kirikut kõige enam tuntakse. Misjonäre võib näha sadadel suurlinnatänavatel, aga ka tuhandetes väiksemates paikkondades. Misjonitöö aluseks on Uuest Testamendist tuttav kavand, mis näeb ette, et misjonärid teenivad kahekaupa ning õpetavad evangeeliumi ja ristivad usklikke Jeesuse Kristuse nimel.

Vt ka link1 ja link2

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.