Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Teenimisüritus Tallinna Loomaaias
 Uudised Eesti     
 

Teenimisüritus Tallinna Loomaaias25. oktoobril toimus Tallinna loomaaias Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Tallinna koguduse teenimisüritus. Kaasa lõi üle kolmekümne inimese, kes said loomaaia metsaalusel lehti riisuda. Nende seas oli nii Kiriku liikmeid, kui ka nende sõpru.

Oktoobripäike kuldas sügislehti ja usinate riisujate rõõmsaid nägusid, kes koos tööle pihta andes platsi peagi puhtaks lõid. 1. Peetruse kirjas on öeldud: „Kui keegi teenib, siis ta teenigu kui jõust, mida Jumal annab” (1Pt 4:10–11). Töö kiiret tempot arvestades oli näha, et seda jõudu jagus ning jäi veel ülegi – etteantud prügikotid olid peagi täis, kuigi ümberringi kõrgus veel kümneid lehehunnikuid.

Kaasa lõid ka lapsed, kes ei jäänud täiskasvanutele agaruse poolest sugugi alla. Nad rehitsesid endast kaks korda pikemate rehadega ja toppisid lehesülemeid kottidesse, kuhu oleksid vabalt ise sisse mahtunud.

Töö tehtud, pakkus õde Kirisberg kõigile endavalmistatud kuuma suppi, mis maitses värskes õhus eriti hea. Hiljem oli kõigil võimalus külastada ka loomaaeda. Seal peeti parasjagu kõrvitsapidu, mistõttu ehtisid pea igat puuri kõrvitsad. Kui osadele loomadele, näiteks lõvidele, pakkusid naerusuiseks lõigatud kõrvitsad vaid silmarõõmu, siis näiteks elevandid ja kilpkonnad lasid neil vaatajate rõõmuks ka hea maitsta.

Päikseline laupäev möödus värskes õhus ja toredas seltskonnas ning päeva lõpuks võisid kõik osalejad tõdeda, et Issanda loomaaed on tõesti kirju.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.