Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - 2015. aasta pereõhtu kalender
 Uudised Eesti     
 

2015. aasta pereõhtu kalenderIda-Euroopa piirkonna juhatuse eestvedamisel on koostatud 2015. aasta pereõhtu kalender, millest võib pereõhtuid pidades lähtuda. Pereõhtu kalender on kättesaadav interneti vahendusel veebilehel http://fhe.jeesusekristusekirik.ee . Soovi korral võib selle igaüks ise välja printida või kasutada seda arvuti või nutiseadmete kaudu.

Kodu on tähtsaim koht evangeeliumi õppimiseks. Ükski muu organisatsioon ei saa perekonda asendada. Viimse aja prohvetid on pöördunud korduvalt vanemate poole, et nad kasvataksid oma lapsi armastusega ja neile evangeeliumi õpetades.

Viimse aja prohvetid kannustavad jätkuvalt Kiriku liikmeid pereõhtut esmatähtsaks pidama. Nad on tõotanud, et meie pühendumus sellele programmile aitab kaitsta meie peresid meie aja pahede vastu ning toob meile külluslikku rõõmu nüüd ja kogu igavikus.

Kõik Kiriku liikmed peaksid muutma esmaspäeva õhtu pereõhtuks reserveeritud pühaks ajaks. Kui olete abielus, siis pidage iganädalast pereõhtut koos oma abikaasaga. Kui teil on lapsed, pidage pereõhtut koos nendega. Kohandage programm nende vajaduste ja huvidega ning laske neil osaleda. Kui teie lapsed saavad suureks ja kolivad ära, jätkake pereõhtu pidamist koos oma abikaasaga.

Kui olete vallaline, võiksite paluda oma piiskopil või koguduse juhatajal moodustada teie ja teiste teie koguduse vallaliste liikmete jaoks pereõhtu rühm. Ta võib kutsuda ametisse pereõhtu juhi, kes vastutab programmi kokkupanemise eest ja kindlustab, et pereõhtuid peetaks regulaarselt.

„Perekond: läkitus maailmale” on öeldud: „Perekonnaelu õnn saavutatakse kõige paremini siis, kui see põhineb Issanda Jeesuse Kristuse õpetustel. Õnnestunud abielud ja perekonnad on rajatud usu, palvetamise, meeleparanduse, andeksandmise, austuse, armastuse, kaastunde, töö ja tervisliku meelelahutuse põhimõtetele ja nad säilivad neid põhimõtteid järgides” (vt Perekond: läkitus maailmale). 2015. aasta pereõhtu kalender on suurepärane vahend, mis aitab rajada perekonna Jeesuse Kristuse õpetustele ja tunda rõõmu sellest tulenevatest õnnistustest.

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.