Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 6

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/v2885/public_html/alus_uudis.php on line 15
Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik - uudised - Eesti keeles esilinastus film „Kohtumine mormoonidega”
 Uudised Eesti     
 

Eesti keeles esilinastus film „Kohtumine mormoonidega”


Mida õieti teavad tavalised inimesed mormoonidest? Peaaegu mitte kui midagi! Mõnele meenuvad Conan Doyle’i sünged lood ja teistele mõni kriitiline telesaade, mida nad on näinud. Mormoonide aadressil on visanud nalja paljud ameerika filmid ja koguni multifilmid. Me teame, et mormoonid ei joo alkoholi, ei suitseta ega vannu. Kuid mis on tegelikult nende usu väliste tunnuste taga? Nüüd on käes aeg vaadelda mormoone lähemalt ja saada teada: On nad tõesti ohtlikud? Mis on nende sõnum? Mida võib neist oodata?

Usundite puhul osutuvad kõige kõnekamaks usklike teod. Film „Kohtumine mormoonidega” tutvustab Kirikut seestpoolt ja jutustab lugusid põnevatest maailma eri paigus elavatest kaasaja inimestest. Neil kõigil on erinevad huvid ja elutingimused, nad seisavad silmitsi eri katsumuste ja väljakutsetega, kuid igaüks neist püüab iga päev elada Jeesuse Kristuse evangeeliumi järgi ning käia usus igal sammul. Nad on viimse aja pühad.

VAATA FILMI SIIT https://www.youtube.com/watch?v=N5gS5THoljE

Lood jalgpallimeeskonna treenerist, kickpoksi harrastavast neiust, tantsivast piiskopist ja teistest kangelastest panevad teid mormoone nägema teises valguses ning kummutavad stereotüüpe.

See film on osutunud paljudes riikides tõeliseks sensatsiooniks ja seda on saatnud USA-s suur menu – see edestas piletimüügitulu poolest koguni paljusid kassahitte. Pärast filmi vaatamist valdas inimesi elevus, kui nad ütlesid: „Mul tekkis soov olla parem,” ja „On tore õppida tundma teist usku inimesi”.

David Archuleta esitatud filmilaulust „Glorious” (eesti k hiilgav) on saanud tõeline hitt ja mõnes mõttes ka headuse ja inimeste potentsiaali uskumise hümn.

Kuula David Archuleta singlit „Glorious” siit: bit.ly/downloadglorious

Filmi professionaalselt eesti keelde dubleeritud täisversiooni on võimalik novembri alguses YouTube´is piiratud aja jooksul vaadata. Ärge magage maha seda võrratut võimalust saada isiklik vaimne kogemus ja jagada infot Kiriku ja evangeeliumi kohta ka oma sõprade ja pereliikmetega!

 

 

 

© 2005 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik – kõik õigused reserveeritud.